Beşiktaş'ta Vida sürprizi

Beşiktaş'ta Göztepe mücadelesinin hazırlıkları dün yapılan taktik antremanıyla devam etti.

Beşiktaş'ta Göztepe mücadelesinin hazırlıkları dün yapılan taktik antremanıyla devam etti. Teknik direktör Valerien Ismael’in yönetimindeki antrenmanda sakatlığı geçen Domagoj Vida, takımla çalıştı.

Spor Toto Süper Lig ’in 37. haftasında Göztepe ile oynayacak olan Beşiktaş , bu maçın hazırlıklarına dün yaptığı antrenman ile devam etti. BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde Teknik Direktör Valerien Ismael’in yönetiminde yapılan antrenman, kondisyon ve taktik çalışmasıydı. Isınma koşuları ve istasyon koşuları çalışmasıyla başlayan idman, uygulanan taktik programla tamamlandı. Domagoj Vida, takımla birlikte çalıştı.

Sakatlığı geçen tecrübeli futbolcunun İzmir’e götürülüp götürülmeyeceği bugün belli olacak. Siyah- Beyazlılar, Göztepe maçının hazırlıklarını bugün saat 14.00’te yapacağı antrenmanla tamamlayacak ve saat 18.15’te özel uçakla İzmir’e giderek kampa girecek.

Hırvat stoper, takım çalışmasının tamamında yer alarak göreve hazır olduğunu gösterdi.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI