Beşiktaş'tan 10 numara transfer

Beşiktaş, 10 numara transferi için çalışmalarını sürdürüyor. Yönetim, 31 yaşındaki Hollandalı futbolcunun ismi üzerine yeniden yoğunlaştı.

Beşiktaş'a yıldız 10 numara! Inter'den ayrıldı, Kartal'a sıcak bakıyor

Beşiktaş'ta 10 numara arayışları hızlandı. Yönetim, teknik direktör Giovanni van Bronckhorst’un da onayıyla, 31 yaşındaki yıldızı kadrosuna katmak için girişimlere başladı. Daha önce de gündeme gelip Inter’i seçen Hollandalı, şu anda boşta...


Inter'den ayrıldı, Beşiktaş'a sıcak bakıyor

Daha önce de Kara Kartal’ın radarına giren, ancak İtalya Serie A ekibi Inter’in yolunu tutan Davy Klaassen, sezonun bitmesinin ardından boşa çıktı. Kariyerinde yeni bir maceraya hazır olan deneyimli oyuncu, Beşiktaş’ta forma giymeye sıcak bakıyor.

Davy Klassen'in şu andaki piyasa değeri 4 milyon Euro seviyesinde bulunuyor.


27 milyon Euro'ya gitmişti

Klaassen, Inter'e Transfer Olmadan Önce Ajax'ta 13 Sezon Forma Giydi

Klaassen, Inter'den önce Hollanda Ligi ekiplerinden Ajax'ta forma giymişti. Başarılı oyuncu, Kırmızı-Beyazlılar’da 13 sezon boyunca forma giyerek önemli başarılara imza attı. Klaassen, bedelsiz olarak Ajax’a katılmış ve burada futbol kariyerinde yeni bir sayfa açmıştı.

2020 yılında, Klaassen Ajax’a Werder Bremen’den 11.7 milyon Euro bonservis bedeli karşılığında transfer olmuştu. Bu transfer, oyuncunun kariyerinde önemli bir dönüm noktasıydı. Bremen’den önce ise Klaassen, Everton’da görev yapmıştı. Hollandalı yıldız, 2017 yılında Ajax’tan Everton’a 27 milyon Euro karşılığında transfer olmuştu.


Giovanni van Bronckhorst onay verdi

Kara Kartal’ın yeni teknik direktörü Giovanni van Bronckhorst’un da onay verdiği deneyimli isim, kalitesine ek olarak bonservisi elinde olması sebebiyle de Kartal’ın 10 numara transferi konusundaki bir numaralı gözdesi konumunda... 

Fanatik 

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI