Beşiktaş'tan Açıklama: Şampiyonluk Kupası Açıklamas

Beşiktaş'tan son dakika açıklaması... ''Şampiyon olduğumuz vakit, kupamızı hak ettiğimiz şekilde ve hak ettiğimiz yerde kaldırmak en doğal hakkımızdır...''

Beşiktaş'ın Süper Lig'in 39. haftasında sahasında Hatayspor'u 7-0 yendiği maçın ardından siyah beyazlıların TFF'ye şampiyonluk kupasının Türk Telekom Stadı'na getirilmesi ile ilgili talepte bulunacağı belirtilmişti. Beşiktaş, bu konuyla ilgili açıklama yaptı ve böyle bir isteklerinin olmadığını, hiçbir rakibine asla saygısızlık yapmacaklarının belirtti.

İŞTE BEŞİKTAŞ'IN RESMİ İNTERNET SİTESİNDEN YAPILAN AÇIKLAMA:

Süper Lig 2020-21 sezonunun bitimine üç hafta kala 81 puanla lider konumda bulunan Futbol A Takımımızın, ligin 40. haftasında Türk Telekom Stadı’nda Galatasaray ile oynayacağı maçın sonunda ortaya çıkacak puan durumuna göre şampiyonluğunu ilan etmesi halinde şampiyonluk kupasını Türk Telekom Stadı’nda kaldırmak amacıyla Türkiye Futbol Federasyonu’na başvuruda bulunacağımız şeklinde basın yayın organlarında yer alan haberler gerçeği yansıtmamaktadır.

Camiamızın şu anda en büyük beklentisi, başarılı performansıyla haklı bir şekilde ligin zirvesinde yer alan Futbol A Takımımızın bir an evvel şampiyonluğunu ilan ederek milyonlarca sevenini bir kez daha gururlandırmasıdır.

118 yılık şerefli mazimizden aldığımız Beşiktaşlılık duruşumuzun bir gereği olarak hiçbir rakibimize asla saygısızlık yapmayız.

Beşiktaşımız şampiyonluğun en büyük adayıdır ancak lig henüz bitmemiştir. Oynanacak üç maçımız daha vardır.

Şampiyon olduğumuz vakit, kupamızı hak ettiğimiz şekilde ve hak ettiğimiz yerde kaldırmak en doğal hakkımızdır.

Saygılarımızla,

Beşiktaş JK

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun