Beşiktaş'tan Dev Anlaşma

Beşiktaş'tan sessiz sedasız Alman scouting ve analiz şirketiyle anlaştı.

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, teknolojiyi ve bilimi kulübe yerleştirmek istiyor. Bu yüzden dünyanın önde gelen kulüplerinin kullandığı her yöntemi takip ediyor, araştırtıyor, uygun olanları kulübe kazandırmak için harekete geçiyor.

Yaklaşık 10 gün önce Başkan Ahmet Nur Çebi, Alman scouting ve analiz şirketi Impect’in üst düzey yöneticilerini İstanbul’da konuk etti. İki taraf birlikte işbirliği yapma konusunda anlaştı. Anlaşma kapsamında Impect, Beşiktaş’ın atletik performans departmanını kurulmasında etkin rol oynayacak. Departman sadece a takımla değil alt yapılarla da koordineli olacak. Önder Karaveli ya da yeni gelecek teknik direktörün sorumluluğunda bulunmayacak. Bağımsız olacak. Teknolojiyi futbolun içine sokacaklar.

Bu arada aynı anlaşma kapsamında, scouting ekibi de destek alacak. Analiz ve istatistik kısmı yeni alınacak oyuncularda göz ardı edilmeyecek.


EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI