Beşiktaş'tan Devlet Bahçeli açıklaması

Beşiktaş-Antalyaspor maçında taraftarların yaptığı "Hükümet istifa" protestoları sonrasında Beşiktaş üyeliğinden istifa eden Devlet Bahçeli hakkında Siyah - Beyazlı kulüpten açıklama geldi. İşte detaylar...

Beşiktaş-Antalyaspor maçında taraftarların yaptığı "Hükümet istifa" protestoları sonrasında Beşiktaş üyeliğinden istifa eden Devlet Bahçeli hakkında Siyah - Beyazlı kulüpten açıklama geldi.

Beşiktaş'tan yapılan açıklama şu ifadeler kullanıldı:

Seçme ve Sicil Kurulu Başkanımız Şahabettin Önkol’dan Kamuoyuna Duyuru

Kulübümüzde tüm kurullar, tüzüğümüz gereği Genel Kurul oylarıyla göreve gelmekte, tüzük hükümlerine göre görev yapmaktadır. Bu, seçilen tüm kurullarımız için geçerlidir ve görev ile yetkileri gerek kanunla gerekse de tüzükle belirlenmiştir.
28.04.2000 tarihinde Kulübümüze üye olan 14684 sicil numaralı Sayın Devlet Bahçeli’nin üyelik aidatlarını yatırmadığı ve bu nedenle kulüp üyeliğinden ihraç edildiği ile ilgili paylaşımlar gerçeği yansıtmamakta olup kendisinin aidat borcu bulunmamaktadır.
Sayın Bahçeli’nin Kulübümüze aidat borcu olmadığı gibi kurulumuza ulaşmış yazılı bir istifa dilekçesi de bulunmamaktadır.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI