Beşiktaş'tan Dorukhan Toköz Açıklaması

Beşiktaş'ta iletişimin başına geçen Erol Kaynar, BEST FM'e konuştu.

Beşiktaş'ta iletişim ve basın danışmanlığı görevine getirilen eski yönetici Erol Kaynar'ın ayağının tozuyla açıklamalar yaptı.  Best FM'de yayınlanan Gökhan Dinç ile Basın Tribünü programının konuğu olan Kaynar, sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan Sergen Yalçın ile Dorukhan Toköz'ün akıbetleri hakkında açıklamalarda bulundu.

Kaynar, Gökhan Dinç'in; 'Sergen Yalçın ile sözleşme yenilenecek mi?' sorusuna; "Sergen Yalçın'ın yapısını biliyorsun; özü, sözü bir... Şahsi fikrim; hocayla devam edilmesi yönünde... Nasıl genç hakemlere, genç oyunculara ihtiyacımız varsa; böyle genç teknik direktörlere de ihtiyacımız var. Beşiktaş olarak bu konuda istikrar sağlamamız gerek" yanıtını verdi.

"SERGEN YALÇIN İLE DEVAM EDİLMELİ"

Beşiktaş'ttaki örev tanımını; 'İletişim ve basından sorumlu; başkan danışmanı' olarak tanımlayan Erol Kaynar, Dorukhan Toköz'ün durumuna da açıklık getirdi.

Başkan Ahmet Nur Çebi ile bu konuyu sohbet esnasında konuştuklarını belirten Kaynar, "Sohbet esnasında; Başkan ile Dorukhan'ın durumunu konuşuyoruz. O, bizim evladımız. Biz; Dorukhan'ı, Dorukhan da bizi seviyor... Şahsi kanaatim; Dorukhan'ın başka bir kulübe gitmek gibi bir düşüncesinin olmadığıdır.

"DORUKHAN ÇOK MUTLU"

Geçtiğimiz hafta cuma günü Sayın Başkan Ahmet Nur Çebi'nin davetiyle Ümraniye'ye gittim. Kulağımız delik zaten Ümraniye'de sürekli haberleri alıyorduk. Dorukhan Toköz, Beşiktaş'ta olmaktan son derece mutlu. Ayrılacağını zannetmiyorum. O, bizim evladımız" ifadesini kullandı. 

Art arda gelen Başakşehir ve Fenerbahçe galibiyetlerine de değinen eski yönetici, Beşiktaş'ın büyük takım refleksi gösterdiğini söyledi.

"BÜYÜK TAKIM REFLEKSİ GÖSTERDİK"

Kağıt üzerinde herkesin Başakşehir ve Fenerbahçe'yi favori gösterdiğini hatırlatan Erol Kaynar, "Büyük takımsanız bu tip refleksleri vermeniz gerekir. Beşiktaş, büyük takım refleksi verip bu iki maçı da aldı. Kağıt üzerinde herkes Başakşehir ve Fenerbahçe'yi favori gösteriyordu. Ancak bu bizim işimize yaradı.

Beşiktaş'ı yok sayacak kadar karşı tarafı favori göstermek; takımımız tarafından büyük tepki ve devamında da etkiye neden oldu. İki galibiyette de Sergen Hoca'nın büyük katkısı var. Takımını çok iyi hazırladı. İki maçta da; takımın çok iyi konsantre olduğunu gördük.

"ONCA EKSİĞE RAĞMEN..."

Başakşehir de Fenerbahçe'ye karşı çok haklı iki galibiyet aldık. Açıkçası tereddütlerim de vardı. Öyle bir şanssız döneme denk geldik ki; biliyorsun 7-8 futbolcumuz Covid'li çıktı. Bir de üzerine; sakatlar ve cezalılar... O anlamda hiç de kolay değildi. Futbolcularımızı ve teknik ekibimizi canı gönülden kutluyorum. Camiamıza vermekle kalmadı tüm futbol dünyasına mesaj verdiler" sözlerini sarfetti. 

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun