Beşiktaş'tan dudak ucuklatan anlaşma

Beşiktaş'tan dev sponsorluk anlaşması... İşte detaylar (BJK Haber)

Süper Lig devi Beşiktaş'tan stat ismi sponsorluğu için dev anlaşma sağlanmak üzere. Uzun zamandır stat ismi sponsorluğu konusunda titiz çalışmalarını yürüten siyah-beyazlı kulübün yönetimi nihayet dev anlaşmayla stadının yeni ismini buluyor. İşte detaylar...

Transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş'ta öte yandan sponsorluk görüşmeleri de devam ediyor.

Beşiktaş yönetimi stat sponsorluğu konunusunda imkanlarını iyi kullanmak istiyor.

Daha önce farklı şirketlerle görüşmeler olumuş fakat bi sonuca varılamamıştı.

Gündeme Emirates ve Beko isimleri gelmişti.

Kara Kartal'da stat isim sponsorluğu konusunda görüşmelerde sona doğru gelindi.

Başkan Ahmet Nur Çebi'nin en geç 1 hafta içinde sponsorluk için anlaştığı şirketi ve mali detayları açıklaması bekleniyor.

YILLIK 7.5 MİLYON EURO'DAN ANLAŞMA SAĞLANMAK ÜZERE

Akşam'da yer alan habere göre; iki taraf arasında yıllık 7.5 milyon euro (Yaklaşık 220 milyon TL) net ücretten el sıkıştığı belirtildi.

Bunun yanı sıra Beşiktaş yönetiminin Fan Token işine de girişeceği ve burada yaptığı görüşmelerde ilk etapta 500 milyon liralık bir anlaşma doğrultusunda el sıkışıldığı belirtildi.

SPONSOR OLAYINI HALLETİK

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi düzenlediği basın toplantısında ve pazartesi katıldığı A spor canlı yayınında "Sponsorluk anlaşması bitmek üzere. Yüzde yüz önümüzdeki hafta biter. Beşiktaş adına ve markasına yakışır olacak. Biz o işi hallettik. Gecikmesinin de Beşiktaş'a bir zararı yok." ifadelerini kullanmıştı.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI