Beşiktaş'tan farklı tarife

Beşiktaş Emlak Jet, Yiğit Arslan'ın yıldızlaştığı maçta, Prometey'i farklı mağlup etti.

Basketbol BKT Avrupa Kupası'nın ikinci haftasında Beşiktaş Emlakjet, Ukrayna'nın Prometey takımını 92-70 yendi. 

Siyah beyazlı takım, ilk maçta da Joventut'u mağlup etmişti. 

BKT EuroCup A Grubu ikinci haftasında Beşiktaş Emlakjet, Prometey’i konuk etti. Kara Kartal, rakibi karşısında baştan sona önde götürdüğü mücadeleyi 22 sayı farkla kazandı. 

Bu sonuçla Beşiktaş Emlakjet 2’de 2 yaparken Prometey ise 2. maçında ilk yenilgisini yaşadı. Beşiktaş Emlakjet üçüncü maçında Cedevita Olimpija Ljubljana’yı konuk edecekken Prometey de London Lions ile karşılaşacak.

Beşiktaş’ta Jonah Mathews 22 sayı – 2 ribaund – 2 asist ile öne çıkarken Yiğit Arslan 24sayı – 3 asist ile oynadı. Angel Delgado 9 sayı – 10 ribaund, Matthew Mitchell 9 sayı – 2 ribaund, Leyton Hammonds 5, Berkan Durmaz ve Berk Uğurlu da 4 sayıyla oynadı.

Prometey karşısında 24 sayıyla öne çıkan Yiğit Arslan, EuroCup’taki kariyer rekorunu da kırmış oldu. Tecrübeli oyuncu daha önce TOFAŞ formasıyla Gran Canaria karşısında 21 sayıyla oynamıştı.

Prometey’de Tai Odiase 16 sayı – 3 ribaund ile oynarken Caleb Agada 12, Rashard Kelly, Ondrej Balvin ve Issuf Sanon 7 sayıyla mücadele etti.

Çeyrek skorları:

1. Çeyrek: 20-17

2. Çeyrek: 46-34

3. Çeyrek: 68-51

4. Çeyrek: 92-70

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI