Beşiktaş'tan Fransa'ya transfer çıkarması

Beşiktaş özellikle savunmada hava hakimiyeti yüksek ve hızla bir oyuncu transferi için gündemine Alexander Djiku'yu aldı.

Siyah-Beyazlı ekipte gelecek sezon planlamasında ilk hedef noktalarından biri de stoper transferi...

Teknik direktörlük görevine Valerien Ismael'i getiren Beşiktaş'ta hareketli saatler yaşanıyor. Kartal'da gelecek sezonun planlanmasına başlandı. Beşiktaş'ta Domagoj Vida'nın durumu belirsizliğini koruyor.Stopere transfer yapacak olan Siyah-Beyazlılar Fransa'ya çıkarma yaptı.

Beşiktaş özellikle savunmada hava hakimiyeti yüksek ve hızla bir oyuncu transferi için gündemine Alexander Djiku'yu aldı. 

27 yaşındaki savunma oyuncunun kulübü Strasbourg ile sözleşmesi 30 Haziran 2023 yılında sona erecek. 1994 doğumlu Alexander Djiku, defansta farklı bölgelerde oynayabiliyor. 27 yaşındaki savunmacı bu sezon 31 maçta görev aldı ve 1 gol atma başarısı gösterdi. Ganalı oyuncu 11 kez de milli takımının formasını giydi. Djiku'nun güncel piyasa değeri ise 9 Milyon Euro olarak belirtiliyor. Siyah-Beyazlıların listesindeki Fransa'dan bir isim daha var. Habere göre Beşiktaş, Ajaccio forması giyen Oumar Gonzalez ile de ilgileniyor. 24 yaşındaki Fransız oyuncunun Ajaccio ile sözleşmesi 2023'te sona eriyor. Bu sezon Ligue 2'de 33 maça çıkan 24 yaşındaki oyuncu 3 gol atma başarısı gösterdi. Genç stoperin güncel piyasa değeri ise 1 Milyon 500 Bin Euro.

Aspor

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI