Beşiktaş'tan Transfer Açıklaması

Beşiktaş Kulübü, yayınladığı açıklamada; basketbol takımındaki yerli oyuncuların Fenerbahçe'ye satışının gerçek dışı olduğunu belirtti.

Bazı yayın organlarında Beşiktaş basketbol takımda forma giyen Alpeeren Şengün, Şehmus Hazer, Sadık Emir Kabaca ve altyapıdaki bir oyuncunun Fenerbahçe'ye satışı için 2 Milyon Dolara anlaşma sağlandığı haber yapılmıştı. 

Beşiktaş kulübü, yayınladığı açıklamada bu haberleri yalanladı. 

Beşiktaş'tan yapılan açıklama şöyle; 

"Kulübümüzün gençleştirme ve öze dönüş vizyonu doğrultusunda sezon başında Erkek Basketbol Takımımızın kadrosuna dahil edilen bazı basketbolcularımızın, ING Basketbol Süper Ligi’nde yer alan güzide bir rakibimize transferleri hususunda anlaşmaya varıldığı iddiasıyla bazı internet sitelerinde yer alan haberler ve sosyal medyada yapılan paylaşımlar tamamen asılsızdır.


Kadromuzda bulunan basketbolcularımız için güzide rakibimiz de dahil hiçbir kulüp ile transfer görüşmesi yapılmamıştır.

Erkek Basketbol Takımımız, yarın oynayacağı çok önemli müsabakaya odaklanmış durumdayken, her geçen gün yükselen performanslarıyla lige damga vurmayı başarmış sporcularımızla ilgili yayınlanan masa başında kurgulanmış haberleri kötü niyetli bulduğumuzu belirtir, taraftarlarımızdan bu tarz asılsız haberlere itibar etmemelerini önemle rica ederiz.

Saygılarımızla,

Beşiktaş JK"

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun