Beşktaş'ta bayramlaşma coşkusu

Beşiktaş Kulübü, Kurban Bayramı dolayısıyla geleneksel bayramlaşma törenini Tüpraş Stadyumu'nda düzenledi.

Beşiktaş'ta Geleneksel Bayramlaşma Töreni Gerçekleştirildi

Beşiktaş Kulübü, Kurban Bayramı dolayısıyla geleneksel bayramlaşma törenini Tüpraş Stadyumu'nda düzenledi. Törene, kulüp başkanı Hasan Arat, yönetim kurulu ve kongre üyeleri, yönetim kurulu danışmanı Bradley Friedel ile siyah-beyazlı sporcular katıldı.

Başkan Hasan Arat'ın Konuşması

Başkan Hasan Arat, törende yaptığı konuşmada şunları kaydetti:

"Alt yaş grubundaki sporcular, bizim camiamız için çok kıymetli. Her bayram gerçekleştirdiğimiz bu etkinliği de devam ettireceğiz. Amatör şubelerimizde değerli başarılar elde etmiş sporcularımızla beraber olmaktan gururluyum. Bu sporcularımız Beşiktaş'ın geleceğidir. Onlara sahip çıkalım. Bu göreve belli bir süre için geldik. Bu görev aynı zamanda vatan görevidir. Beşiktaş camiasının her türlü birlik ve beraberliğe ihtiyacı var. Bütün spor faaliyetlerimizin sezon başlangıcında desteklerinizi bekliyoruz. Bu birlik ve beraberliği tüm Türkiye'ye gösterelim. Tüm Türkiye'nin ve Beşiktaş camiasının bayramını kutlarım. Hepinize saygı ve sevgilerimi sunuyorum."

Törene Katılım ve Etkinlikler

Törende, Hasan Arat farklı branş ve yaştaki sporcularla sohbet etti, onların bayramını kutladı. Bayramlaşma törenine, Beşiktaş camiasından birçok insan katıldı. EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI