Bireysel ve Sadece 3 Puan

Kartalhaber yazarı Nedim Güngör'den çarpıcı köşe yazısı:

Bireysel ve Sadece 3 Puan

Uzaklarda olan rakibinin Konya deplasmanında kaybetmesiyle Beşiktaş'ın da nazire yapabileceğini beklerken siyah beyazlılar şeytanın bacağını kırarak İstanbulspor karşısında üç puanın sahibi oldu.

Beşiktaş'ta üretememe sorunu son sürat devam ediyor.

Maçın başından itibaren özellikle ilk yarıda sahasına kapanan ve hiç çıkmayan rakibi karşısında sağa sola geriye pas yaparak rekorlar kitabına adaylığını koyan Beşiktaş'ta tek pozisyon üretemeden bir korner golü ile öne geçti.

İkinci ve üçüncü gollerin de bireysel yeteneklerle geldiğini gördüğümüzde geleceğe yönelik umutlarımız yine azaldı.

Şenol Hoca, elindeki oyuncu grubunun üretememe sorununa karşılık mutlaka bir çözüm üretmesi gerekirken kanat beklerinin istatistiklerinin göz önünde bulundurmasını öneririm.

Rakibin sahasına kapanacağını bilmemize rağmen Maxim yerine Salih ile başlayıp, rakip gol için sahasından çıkacağı zaman Maxim'i alıp Salih'i çıkarmak tamamen bir akıl tutulması olsa gerek.

Ghezzal aylar sonra sahalara döndü ancak, daha alacağı çok yol var. Gönül isterdi ki Maxim ile aynı anda sahada olsaydı ama inat herşeyin önüne geçti.

Aboubakar için söyleyecek tek söz yok, gerekeni sahada kendisi söylüyor. Tek başına bir takım tanımının ta kendisi desek boşa gitmez.

Lige verilecek ara üst üste alınan galibiyetler sonrası hız yakaladığını düşünen Beşiktaş için belki handikap gibi gözükse de eksikleri kapatabilmek adına fırsata çevrilebilir.

Haftalardır söylüyor ve yazıyoruz ama bir türlü yol alamıyoruz.

Beşiktaş gelecek sene için düşünmediği oyuncuları ilk onbirde oynatmak yerine geleceğe yönelik oyuncuları değerlendirmeli.

Şenol Hoca, garantici yaklaşımından uzaklaşıp risk alıp geleceğin temellerini artık atmalı.

Çok rahat bir oyunla üç puanın alınacağı bir maçı yürekler ağızda bitiriyorsak işimiz zor.

Dil altı, tansiyon aleti ve 112 çevirmek için bir telefon yanımızdan hiç eksik olmayacak sanırım, teşekkürler Beşiktaş'ın futbol akılları!....

Nedim Güngör

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI