Büyükekşi, Beşiktaşlıları kızdırdı

TFF Genel Kurulu'nda Beşiktaşlı taraftarları kızdıran olay yaşandı.

TFF Genel Kurulu'nda Beşiktaşlı taraftarları kızdıran olay yaşandı. Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, TFF Olağan Seçimli Genel Kurulu'nda kürsüye çıkıp Büyükekşi yönetimine yönelik eleştirilerini dile getirdi. 

Bu sıralarda kameralara yansıyan görüntülerde Büyükekşi'nin sert yüz ifadesi dikkat çekti.

Büyükekşi fena yakalandı 

Çebi'nin depremzedeler için oynadıkları maça Büyükekşi'nin gelmemesini ama buna karşın Galatasaray'ın şampiyonluk kutlamalarında 1 saati aşkın sahada kalmasını eleştirmesi üzerine TV kameraları Büyükekşi'ye döndü. 

Büyükekşi, eleştirilere gülerek tepki verdi

TFF Başkanı tam o esnada gülerek solundaki Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'a döndü ve bir şeyler söyledi. Koç ise herhangi bir tepki vermedi.

Büyükekşi, Beşiktaşlı taraftarları kızdırdı 

Büyükekşi'nin ekranlara yansıyan bu hareketi sosyal medyada da siyah beyazlı taraftarlar arasında tepkiyle karşılandı. Taraftarlar attıkları tweet'lerde Büyükekşi'nin takındığı ifadenin Beşiktaş'a karşı bir saygısızlık olduğu savunuldu.


EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI