Büyükekşi'den, Beşiktaş'a 'Semih' göndermesi

Bu galibiyetin ardından Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı (TFF) Mehmet Büyükekşi açıklamalarda bulundu.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Mehmet Büyükekşi'den A Milli Takım'ın EURO 2024 Başarısı Üzerine Açıklamalar

A Milli Takım, EURO 2024'e Gürcistan karşısında aldığı 3-1'lik galibiyetle başladı. Bu galibiyetin ardından Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı (TFF) Mehmet Büyükekşi açıklamalarda bulundu. Büyükekşi, hem A Milli Takım'ın hem de Ümit Milli Takım'ın gelişim süreçlerine ve birlikte çalışma prensiplerine değindi.


Beşiktaş'a, Semih serzenişi

Mehmet Büyükekşi, Türkiye'deki kamptan beri Ümit Milli Takım ile A Milli Takım'ın birlikte kamp yaptığını belirtti. Büyükekşi, Ümit Milli Takım'ın amacının A Milli Takım'a oyuncu yetiştirmek olduğunu vurgulayarak, "O zaman iki hoca teşviki mesai yapacak. Ümitlerin sorumluluğu da A Milli Takım hocasında olacak. Her maç sonrası az oynayanlarla Ümitler maç yaptı. İtalya, Polonya maçları sonrası böyleydi. Almanya’da devam etti. Şampiyona başlayınca Ümitler döndü," dedi.


Büyükekşi, Beşiktaş'ın genç oyuncusu Semih ile ilgili açıklamalarda bulundu. "Semih’i gönderdiğinde Beşiktaş çok eleştirdi ama Ümit Takım'da resmi maçta gol attı. Bu işler bir günlük değil. Devamlılık önemli. Şimdi Semih A Takımda," diyerek, oyuncunun gelişim sürecinin önemine dikkat çekti.


EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI