Çadır kente Beşiktaş Futbol Akademi

Kahramanmaraş merkezli meydana gelen yıkıcı depremlerin ardından afet bölgesine yardımını esirgemeyen Beşiktaş'tan anlamlı proje...

Kahramanmaraş merkezli meydana gelen yıkıcı depremlerin ardından afet bölgesine yardımını esirgemeyen Beşiktaş'tan anlamlı proje... Siyah-Beyazlılar'ın altyapıdan sorumlu yöneticisi Fırat Fidan, Kahramanmaraş'taki çadır kente Beşiktaş Futbol Akademisi kurmak için düğmeye bastı.

Ülkemizde yaşanan deprem felaketinden sonra Siyah-Beyazlı yönetimin altyapıdan sorumlu yöneticisi Fırat Fidan harekete geçmişti. Genç yönetici, Kahramanmaraş’taki Beşiktaş futbol akademisi alanına ısı yalıtımlı çadır kent kurdurmuştu. 121 çadır, çocuk oyun alanı, mescitin bulunduğu alanda depremzede vatandaşların sıcak yemek ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla 2 askeri yemekhane ile anlaşıldı ve çadır kent için organize edildi.

Çocukların yüzü gülsün 

Depremzede çocuklar için animatörler eşliğinde etkinlikler yapılıyor. Depremin etkilerinden bir nebze uzaklaşan çocukların yüzleri gülüyor. Şimdi ise hedef bu alana futbol okulu ve birçok eğitim merkezinin kurulması... Fidan, Beşiktaş Futbol Okulu'nu kurmak için düğmeye bastı.

Cuma günü bölgeye gidiyorlar

Bu doğrultuda cuma günü Asbaşkan Serhan Çetinsaya ile Kahramanmaraş’a gidecek olan Fırat Fidan, çalışmalara resmi olarak başlayacak.

Süleyman Hatısaru - Fanatik

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI