Çebi: Dorukhan'ı Fenerbahçe'ye Kaptırmayalım

Beşiktaş Yönetimi'nde Dorukhan Toköz seferberliği...

Beşiktaş'ta Dorukhan Toköz bilmecesi devam ediyor. Milli futbolcunun Beşiktaş ile sözleşmesi sezon sonunda sona eriyor ve henüz yeni bir anlaşmaya imza atmadı. Siyah-Beyazlılar, Dorukhan Toköz ile yola devam etmek istiyor ancak henüz genç futbolcu ikna edilemedi. 

Fenerbahçe Sportif Direktörü Emre Belözoğlu da Dorukhan Toköz iddiaları için "Dorukhan Toköz'le  ilgili hiçbir girişimimiz olmadı. Futbolcu ayartma gibi düşüncemiz olamaz. Beşiktaş iyi ilişkilerimizin olduğu bir kulüp. Nerede durmamız, nerede hareket etmemiz gerektiğini iyi bilen bir camiayız." ifadelerini kullandı. 

Fotomaç'ın haberine göre, Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi de Dorukhan Toköz için talimatını verdi. İşte perde arkası gelişmeler... 

Beşiktaş ile sezon sonunda sözleşmesi sona eren Dorukhan Toköz ile bir kzez daha masaya oturdu ancak milli futbolcu ile yine anlaşma sağlanamadı.

Siyah-Beyazlı kulüpten  maç başı primleri hariç yıllık 15 milyon TL garanti ücret talep eden Dorukhan Toköz'in bu talepi "şimdilik" Beşiktaş Yönetimi tarafından kabul görmedi.

Dorukhan Toköz sürecinde üzerinde Fenerbahçe baskısını hisseden Beşiktaş Yönetimi, diğer yandan da olası bir ayrılık sürecinde Beşiktaş taraftarının tepkisinden çekiniyor.

Dorukhan Toköz'ü sezon sonunda bedelsiz olarak Fenerbahçe'ye kaptırmamak için büyük bir çaba harcayan Beşiktaş Yönetimi, başkan Çebi'nin de "net tavrı" sonrasında milli futbolcu ile bir kez daha masaya oturma kararı aldı.

Başkan Çebi'nin "Dorukhan, sakın Fenerbahçe'ye gitmesin, kendi evladımıza sahip çıkalım, gerekeni yapalım" talimatının ardından milli futbolcunun talep ettiği yıllık 15 milyon TL'lik rakam biraz daha yaklaşacak olan siyah-beyazlı yönetim, Dorukhan da bir miktar fedakarlık bekleyecek.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun