Çebi'den Mustafa Denizli Açıklaması

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, teknik direktör arayışında olmadığını açıkladı.

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur, Beşiktaş4a geleceği konuşulan teknik direktör Mustafa Denizli ile ilgili açıklamada bulundu.

Çebi yaptığı açıklamada, ''Mustafa Denizli ile geçtiğimiz hafta içinde görüştüğümüze dair medyada çıkan haberler gerçeği yansıtmıyor. Teknik direktörümüz Sergen Yalçın'ın bu tür haberlerden etkilenmesine müsade etmeyeceğim"" dedi. 

Erol Kaynar'ın iletişim ve medya danışmanı olarak göreve başlaması nedeniyle medya mensupları ile bugün bir araya gelen Çebi, bu tür haberlerin neden yazıldığını çok iyi bildiğini belirterek, "Hem beni hem Sergen Hoca'yı, hem de Mustafa Hoca'yı zorda bırakan bir haber. Ama yanlış, külliyen yalan bir haber. Böyle bir durum söz konusu olmadı. Sergen Hoca'nın başaracağına inanıyoruz. Beşiktaş'ın önünü kesemeyecekler" dedi.

"Eleştirin ama seviyeli olsun"

Eski yönetici Erol Kaynar, bugünden itibaren siyah beyazlı kulüpte gönüllü olarak başkanın iletişim ve medya danışmanı olarak çalışacak.

Kaynar, medya biriminde başlatılan kurumsallaşma hamlesini sürdüreceklerini belirterek "Gazeteci arkadaşlardan tek bir ricam var, tenkitlerinde seviyeli olmaları. Eleştiriye açığız. Biz de size daha fazla bilgi vermek için çalışacağız. Özellikle Youtube kanalımızı daha aktif hale getireceğiz" dedi.

Adnan Dalgakıran'ın yeni görevi

Kulüpte daha önce iletişim birimlerininden sorumlu olan ikinci başkan Adnan Dalgakıran ise bundan sonra tüm mesaisini yeni gelir kaynakları yaratacak projeler geliştirmek olacak.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun