Cenazede büyük kavga

Spor Dünyasının Büyük İsimleri Arasında Gerginlik

Türk spor medyasının ünlü ismi Toygay Bayatlı'nın Cenazesinde Büyük Kavga: Beşiktaş Başkanı Hasan Arat Tartıştı!

Spor dünyasının önemli isimlerini bir araya getiren cenaze töreninde Beşiktaş Başkanı Hasan Arat'la Attila Gökçe ve Tayfun Bayındır arasında gerginlik yaşandı. İşte detaylar...

Togay Bayatlı'nın Cenaze Töreninde Gergin Anlar

Türk spor basınının duayen isimlerinden Togay Bayatlı'nın cenaze töreni, spor dünyasının önde gelen isimlerini bir araya getirdi. Ancak törende yaşanan gerginlik dikkat çekti.

Başkanlar Arasında Soğuk Rüzgarlar Esti

Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç ve Beşiktaş Kulübü Başkanı Hasan Arat'ın katıldığı törende, Arat ve Koç'un bir araya gelmemesi dikkat çekti.

Arat ve Gökçe

Cenaze töreninde duayen spor yazarı Attila Gökçe ile Beşiktaş Başkanı Hasan Arat arasında bir tartışma yaşandı. Arat'ın bir röportajında kullandığı "kibirli" kelimesi üzerine çıkan tartışma, gerginliği artırdı.

Bayındır'ın Müdahale Etti, Sinirler Gerildi! 

Milliyet Gazetesi Spor Müdürü Tayfun Bayındır'ın müdahalesiyle tartışma daha da kızıştı. Arat'ın haberleri nedeniyle Bayındır'la yaşadığı karşılıklı atışmalar, atmosferi daha da gerdi.

Başkanlar Arasında Soğuk Rüzgarlar Esti

Cenaze töreninde eski Galatasaray Başkanı Faruk Süren'in, "Eskiden başkanlar bir araya gelirdi, şimdi gelmiyor" sözlerine verilen farklı cevaplar da dikkat çekti. Özellikle Arat'ın tuhaf bir cevap vermesi, gerginliğin boyutunu gözler önüne serdi.

Haber: Tuğba Hacıbayramoğlu - Yeniçağ 

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI