Chelsea gerçeği

Chelsea'nin sahibi Todd Boehley, 1 milyar sterlinin üzerinde harcama yaparak kadroda şişkinlik oluşturdu.

Chelsea'nin Finansal Fair Play (FFP) kapsamında Beşiktaş'a 3 oyuncu önerdiği ortaya çıktı. Mauricio Pochettino'nun yönetimindeki Chelsea, genç oyuncularla yapılan sözleşmelerin ardından kadroda fazlalık olduğunu fark etti. Kulübün sahibi Todd Boehley, FFP nedeniyle bazı oyuncuları göndermek istedi ve bu oyuncuları Beşiktaş'a teklif etti.


Chelsea'nin sahibi Todd Boehley, 1 milyar sterlinin üzerinde harcama yaparak kadroda şişkinlik oluşturdu. Bu nedenle, ara transfer döneminde kadroyu dengelemek amacıyla Beşiktaş'a 3 oyuncu önerdiği belirtildi. İlk olarak, Chelsea'nin sahibi ABD'li iş adamının Beşiktaş'a Malang Sarr'ı satın alma fırsatını sunduğu ifade edildi.

Önerilen diğer oyuncuların isimleri ise Deivid Washington ve Andrey Santos olarak açıklandı. Ancak Beşiktaş, bu oyunculardan hiçbirini ara transfer ve tescil döneminde kadrosuna katmadı.


Malang Sarr, bu sezon Chelsea'de forma şansı bulamadı, Deivid Washington ise sadece 2 maça çıkarak 23 dakika sahada kaldı. Beşiktaş'ın, Chelsea'nin önerdiği oyuncuları transfer etmeme kararı aldığı vurgulandı. 

Milliyet 

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI