Dele Alli'den kötü haber

Dele Alli'den Kötü Haber: Bir Kötü Gelişme Daha!

Beşiktaş'ın eski yıldızı Dele Alli, Everton'a transfer olduktan sonra 11 aydır sahalardan uzak kalmış durumda. İngiliz orta saha oyuncusu, Everton Teknik Direktörü Sean Dyche'nin açıklamasına göre tekrar ameliyat olacak.

27 yaşındaki futbolcu, Beşiktaş'ta kiralık olarak forma giydiği dönemde geçen mart ayında kasığından sakatlanmış ve o zamandan beri sahalardan uzak kalmıştı. Everton Teknik Direktörü Sean Dyche, gazetecilere yaptığı açıklamada, "Dele'nin ameliyat olması gerekiyor. Dönüşü için belirli bir zaman çizelgesi yok. Bu kasık ameliyatı" dedi.

Dele Alli'nin sağlık sorunları sadece fiziksel değil, aynı zamanda mental sağlığına da etki etmişti. Oyuncu, daha önceki bir röportajda uyku haplarına bağımlılığı nedeniyle rehabilitasyon süreci geçirdiğini açıklamıştı. Aralık ayında antrenmanlara dönen Dele Alli, maçlara henüz dönemedi. Şu ana kadar yaklaşık 11 aydır sahalardan uzak kalan futbolcunun sahalara dönüş tarihi belirsizliğini koruyor.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI