Demba Ba Açıkladı... Başakşehir'den Neden Ayrılmak Zorunda Kaldı?

Demba Ba'dan flaş açıklama...

Başakşehir ile olan sözleşmesi feshedilen Demba Ba, Sky Sports'a ayrılık sürecini ve teknik direktör Aykut Kocaman ile yaşadığı diyalogu anlattı. 

Başakşehir ile yollarını ayıran Demba Ba, Sky Sports'a özel açıklamalar yaptı ve ayrılık sürecinden önce Aykut Kocaman ile yaşadığı diyalogu, oruç tutmasıyla ilgili çarpıcı ifadelerde bulundu.

"Kocaman'ın Vücut dilini beğenmiyorum"

Aykut Kocaman'ın çalışma ofisinde bir görüşme yaptıklarını dile getiren Demba Ba, "Aykut Kocaman ile görüştüğümüzde ona vücut dilini beğenmediğimi söyledim ve o da bana aynı şeyi söyledi. Sonrasında ise her şey iyiydi" ifadesini kullandı. 

"Fenerbahçe maçı kadrosuna bile almadı"

Aykut Kocaman'ın kadro tercihine şaşırdığını söyleyen Demba Ba, "Aykut Kocaman topu daha fazla ayağında tutan ve pas yapan futbolcuları kadroya alacağını söylemişti ancak sonrasında beni Fenerbahçe maçının kadrosuna almadı. Buna çok şaşırdım çünkü böyle konuşmamıştık" dedi.

"Oruç tutarsam..."

Kulüpten ayrılmadan önce bazı dedikodular duyduğunu belirten Demba Ba, şöyle devam etti; "Dünyada oruç tutup futbol oynayan birçok futbolcu var. Ben kulağıma gelen dedikodulara inanmak istemedim ama Ramazan gelmeden önce bazı arkadaşlarım oruç tutarsam oynamayacağımı söylemişlerdi. Ardından kontratım feshedildi. Ben bunun bir tesadüf olduğunu söyledim ve böyle düşündüm" 

Demba Ba'nın Başakşehir performansı

Başakşehir formasıyla 83 maça çıkan golcü futbolcu, 26 gol ve 10 asistlik katkı sağladı.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun