Demirören yaptı, sıra sende Çebi!

BJK'de Yıldırım DEMİRÖREN’in geçmişte yaptığı hatalar sonrasında alacağını kulüpte bırakmasının ardından, gözler bir anda Ahmet Nur ÇEBİ ve yönetim kuruluna çevirdi…

BJK'de Yıldırım DEMİRÖREN’in geçmişte yaptığı hatalar sonrasında alacağını kulüpte bırakmasının ardından, gözler bir anda Ahmet Nur ÇEBİ ve yönetim kuruluna çevirdi…

2 OLAYDA MÜTHİŞ BENZERLİKLER!

Demirören zamanında kulüple ilişkisi kesilen Del Bosque ve stoper Ferrari’ye Siyah-Beyazlı kulüp, yüklü miktarlarda tazminat ödemek zorunda kalmıştı. Bunun karşılığında eski başkan alacağından feragat etti. Başkan Çebi zamanında yaşanan Abdullah Avcı ve Ruiz sorunları, geçmişle müthiş benzerlikle taşıyor. Ahmet Nur ÇEBİ ve idarecilerinin bu konuda ne yapacakları merak konusu!

DÜNDEN BUGÜNE… 

OCAK 2005: Beşiktaş, Del Bosque'yi kovdu; Yıldırım DEMİRÖREN’in bu kararı sonunda Siyah-Beyazlılar, İspanyol hocaya 8 Milyon Euro Tazminat ödemeye mahkûm edildi.

AĞUSTOS 2011: Beşiktaş kulübü, İtalyan futbolcu Matteo Ferrari'nin sözleşmesini tek taraflı feshettiğini borsaya bildirdi! Uzun yıllar süren dava sonunda İtalyan oyuncuya, CAS tarafından 8 Milyon Euro tazminat ödenmesine hükmedildi.

SONUÇ YILDIRIM DEMİRÖREN ALACAĞI OLAN 94 MİLYON TL’Yİ KULÜBE BIRAKTI.

TEMMUZ 2020: Beşiktaş Kulübü, savunma oyuncusu Victor Ruiz'in sözleşmesini tek taraflı feshettiğini duyurdu. FIFA'nın kararına göre Beşiktaş, Victor Ruiz'e 2 Milyon 500 Bin Euro tazminat ödemek zorunda.

OCAK 2020: Ahmet Nur ÇEBİ başkanlığında Beşiktaş yönetimi, son yapılan toplantının ardından Abdullah AVCI ile çalışmayacaklarını açıkladı. Konu mahkemeye intikal etti. 9. Hukuk Dairesi, Beşiktaş'ın, eski teknik direktörü Abdullah Avcı'nın sözleşmesini haksız feshettiği gerekçesiyle 17 Milyon 130 Bin TL tazminat ödemesi yönündeki kararın onanmasına hükmetti.

SONUÇ: CAMİA, AHMET NUR ÇEBİ VE YÖNETİM KURULUNDAN AÇIKLAMA BEKLİYOR!..

NOT: Maaşları ödenen ancak yararlanılmayan 4 oyuncu (Adem Ljajic, Lens, Douglas ve N’sakala) ayrıca irdelenecektir.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI