Emirhan İlkhan planı

Beşiktaş’ın Fransız teknik direktörü Valerien Ismael, gelecek sezon Emirhan İlkhan’a daha fazla rol ve sorumluluk vermenin hesaplarını yapıyor.

Beşiktaş’ın Fransız teknik direktörü Valerien Ismael, gelecek sezon Emirhan İlkhan’a daha fazla rol ve sorumluluk vermenin hesaplarını yapıyor. Gençleri vitrine çıkarmayı planlayan Valerien Ismael, Can Bozdoğan ve Güven Yalçın'ın da kadroda tutulmalarını istiyor.

Göztepe ve Konyaspor’la oynanacak son iki maçta genç isimlere daha fazla şans vermeyi düşünen Beşiktaş Teknik Direktörü Valerien Ismael, Emirhan İlkhan’la ilgili özel planlar yapıyor. Hazırlık kampına en az 12 altyapı oyuncusu götürecek olan Fransız çalıştırıcı, gelecek sezon 17 yaşındaki Emirhan’ı vitrine çıkarmayı hedefliyor.

Orta sahadan kaptan Atiba’yı yedeğe çekerek gençlere yönelen Ismael, derbideki performansıyla göz dolduran Emirhan’ı çok daha farklı seviyelere çıkarmak istiyor. Kaleye dikine gitmesi ve ofansif yönüyle birlikte orta sahada defansif tarafını da geliştirmeye başlayan Emirhan’ın, Fenerbahçe derbisindeki performansı sınıfı geçmesine neden oldu.

Emirhan’ın yanı sıra Güven, Can, Rıdvan ve Ersin gibi gençlere de ayrı ayrı önem veren ve bu oyuncuların yeni sezonda kadroda tutulması yönünde görüş bildiren Valerien Ismael, takımın sadece belirli bölgelerine tecrübeli isimleri monte edecek. Yeni sezonda Josef de Souza, Rachid Ghezzal ve Valentin Rosier başta olmak üzere forvet ve santrfor hattında da birkaç deneyimli isim kullanmayı planlayan siyah-beyazlı teknik direktör, genç isimleri de bu tecrübeli oyuncuların etrafına yerleştirecek.

Emirhan’ın yanı sıra takımda kalmaları halinde Ersin, Can, Güven ve Rıdvan kadronun omurgasını oluşturacak. Valerien Ismael’in kadroda tutulmalarını istediği Can için Schalke ile bonservis pazarlığı kısa süre içinde başlayacak. Güven’le yapılan yeni sözleşme görüşmeleri de devam ediyor.

Serdar Sarıdağ - Milliyet 

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI