Ernest Muci nasıl oynadı?

Beşiktaş'ın Kayserispor maçında gözler yeni transfer Ernest Muci'deydi.

Beşiktaş'ın Kayserispor maçında gözler yeni transfer Ernest Muci'deydi. 

Ernest Muci nasıl oynadı? 

Siyah-Beyazlıların, ara tranfserde Legia Varşova takımından 10 Milyon bonservis bedeli ödeyerek transfer ettiği Ernest Muci, Kayserispor mücadelesinde 90 dakika oyunda kaldı. 

Beşiktaş'ın hucüm yapmakta zorlandığı mücadelede Muci zaman zaman kendi becerisiyle Kayserispor yarı alanında etkili olmaya çalıştı. Muci kaleyi çektiği 3 şutta kaleyi 1 kaz buldu ama ev sahibi ekibin kelicisi Bilal'i geçemedi. 

Santos'a, Muci eleştirisi

Beşiktaş Teknik Direktörü Fernando Santos'un 10 numara pozisyonunda forma giyen Muci'ye sağ açık pozisyonunda görev vermesi de eleştiri konusu oldu. Beşiktaşlı taraftarlar, Muci'yi ileri ikilinin arkasına iten Portekizli teknik adamı eleştiri yağmuruna tuttu.

Taraftarlardan geçer not

Taraftarlar, takımın performanısın beğenmeseler de Muci'nin maç içindeki kıvrak çalımları, hızlı oyun geçişlerine, mücadeleci ve hırslı oyununa geçer not verdiler. 

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI