Fenerbahçe'den Aboubakar açıklaması

Fenerbahçe Yöneticisi Selahattin Baki, kulüp televizyonunda açıklamalarda bulundu. Baki, Beşiktaş'a imza atan Aboubakar hakkında açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe Yöneticisi Selahattin Baki, kulüp televizyonunda açıklamalarda bulundu. Baki, Beşiktaş'a imza atan Aboubakar hakkında açıklamalarda bulundu. Aboubakar ile hiçbir şekilde temaslarının olmadığını ifade eden Baki, "Olsa olsa Fenerbahçe adını kullanan bir menajer. Aboubakar'ı Beşiktaş'ı getiren menajerlerinden bir tanesi bana mesaj attı. Bunları kendisinin çıkarmadığını söyledi. Böyle bir projeye hiçbir zaman girmedik." dedi.

Fenerbahçe Yöneticisi Selahattin Baki, kulüp televizyonunda açıklamalarda bulundu. Baki, Beşiktaş'a imza atan Aboubakar hakkında konuştu.

İşte o açıklama...

Selahattin Baki, Beşiktaş'a imza atan Vincent Aboubakar ile ilgili bir soru üzerine, "Rakibimizin bir oyuncusunu, doğru söylemiyor durumuna düşürmek istemem ama Fenerbahçe'den hiçbir şekilde bir temasımız olmadı. Ancak olsa olsa Fenerbahçe adını kullanan bir menajer. Aboubakar'ı Beşiktaş'ı getiren menajerlerinden bir tanesi bana mesaj attı. Bunları kendisinin çıkarmadığını söyledi. Oyuncu iyi bir oyuncu, bizim 4 tane forvetimiz var. Böyle bir projeye girmemiz akıl dışı. Böyle bir projeye hiçbir zaman girmedik." diye konuştu.

Beşiktaş'ta Aboubakar imza töreni sırasında, "Fenerbahçe menajerimle konuştu. Ama ben Beşiktaş'tan ayrıldıktan sonra Fenerbahçe, Galatasaray, Başakşehir herhangi bir takıma gitmek için ayrılmam Beşiktaş'tan. Başka bir takıma gitmem. Bu hainlik olur" ifadelerini kullanmıştı.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI