Fenerbahçe'ye savaş açtı. Beşiktaşlı yönetici, taraftarları dağlara çağırdı

Başkan Çebi'nin talimatıyla harekete geçen Beşiktaşlı yöneticiler, Fenerbahçe'yi hedef alıyor.

Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyesi Bilgihan Cenk Sürmen, görev aldığı dönemden bu yana ilk defa açıklama yaptı. sürmen, sosyal medya hesabından sert ifaeler kullandı; 

Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyesi Bilgihan Cenk Sürmen, Fenerbahçeli yöneticiler Erol Bilecik ve Selahattin Baki'nin açıklamalarının ardından sosyal medya hesabından sert tepki gösteren paylaşımlarda bulundu. 

İşte Bilgihan Cenk Sürmen'in paylaşımındaki ifadeler; 

"Hakemlerin BEŞİKTAŞ'ımıza karşı ön yargılı yaklaşımları artık kabul edilemez bir hal almıştır. Bunu çok iyi bilen rakip takım futbolcu, taraftar ve hocaları futbolcularımızı tahrik edip ceza almalarını, haram yemeye alışmış kursaklarını doyurmaya çalışmaktadır.

Sahadaki hakemin görmediğini varsayarsak ( YERSEN) VAR da bulunan hakem bu ağır tahriki nasıl görmüyor? Bizler bunu merak ediyor ve artık YEMİYORUZ.

Şaibeler ile dolu geçmişi olanlar Ligi bitirmeyiz deyip imtiyaz peşine düşerken bir bakıyorsun kollanmaya başlıyor.

Hala sebebi bile açıklanamayan goller iptal oluyor!

Dün gece bir başkası, bariz golü iptal ediyor.

UTANMIYORLAR!!!

Türk futbolunun her unsuru göz göre göre yapılan bu kayırmayı görüyor, TFF'nin ve MHK bu konuda ne bir sesi çıkıyor, ne de bir yaptırımı oluyor…

Tahammül edilemez, bize şaibeli geçmişi hatırlatan bu duruma tüm futbol kamuoyu destek vermeli. Bu kaos ve adaletsizlikten Türk futbolunu kurtarmak için herkesi göreve davet ediyorum.

Bir sözüm de spor yazarları ve yorumcularına. Rosier'in pozisyonu için atılan dirseği görmeyen hakem ve onu çağırmayan VAR'a da bir iki çift laf edin yada "oramı çekme buramı çek" diyenlere sessiz kaldığınız gibi şimdi de susun.

Her deplasmanda organize şekilde eziyet gören, kapılar da kalıp yıldırılmaya çalışılan, asla sevdasından ve Arma peşinden ölse dönmeyecek büyük BEŞİKTAŞ taraftarı, bu duruma artık sessiz kalmayacak, Gerektiği yerde gereken tepkiye verecek ve adını dağlara yazacaktır. ARTIK YETER!!."


EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI