Feyyaz Uçar: Bu nasıl transfer!

Ünlü yorumcu Feyyaz Uçar'dan çok konuşulacak yorum...

Ünlü yorumcu Feyyaz Uçar'dan çok konuşulacak yorum... 

"Trabzonspor maçta ne istediğini bilen bir takımdı. Hak ettikleri bir galibiyet aldılar. Beşiktaş'ı çok iyi çalışmışlar. Beşiktaş ise ne yaptığını bilmiyor bir halde sahadaydı. 

Bu nasıl transfer!

Beşiktaş'ın transfere ihtiyacı olduğunu her fırsatta dile getirdik. Yönetim transferin son günlerinde bir tranfser yaptı ki, oyuncu mi sportif direktör mü belli değil. Gökhan İnler, bugün kadroda niye yoktu? Madem sportif direktör neden takımla birlikte değil. Ben de Beşiktaş'ın eski oyuncusuyum, Gökhen İnler de bir dönem Beşiktaş'ta forma giydi. Bu sezon hem futbolcu hem de sportif direktör olacakmış. Böyle bir tranfsere anlam veremedim. 

Adaletin tanımı nedir? 

Rashica, Rosier'in alıp kaleye gideceği topu alıp atağı engelledi. Cenk hazır değil. Sakatlığı sonrası ilk defa belki de 11'de yer aldı. Beşiktaş'ta bugün oynayıp, oynamayan oyuncuların hepsinin kafası karışıktı. Şenol Hoca, adaletli bir kadro bir kadro ile çıktığı belirtiliyor. Adaletin tanımı nedir? 

BU HABER Feyyaz Uçar, beşiktaş, yorum, Gökhan İnler KEZ OKUNDU

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI