Feyyaz Uçar: Orası Bekçi Kulübesi Değil!

Bein Sports'ta yorumculuk yapan Beşiktaş'ın unutulmaz futbolcusu Feyyaz Uçar, Kasımpaşa ile 1-1 berabere kalarak galibiyet hasreti 5 maça çıkan Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın'ı eleştirdi.

Bein Sports'ta yorumculuk yapan Beşiktaş'ın unutulmaz futbolcusu Feyyaz Uçar, Kasımpaşa ile 1-1 berabere kalarak galibiyet hasreti 5 maça çıkan Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın'ı eleştirdi. 

Beşiktaş, Süper Lig'in 15. haftasında Kasımpaşa ile 1-1 berabere kalırken yayıncı kuruluşta karşılaşmayı değerlendiren Feyyaz Uçar dikkat çeken ifadeler kullandı.

Beşiktaş'ta futbolcular ve teknik heyette stres olduğunu kaydeden Uçar, "Maç öncesindeki açıklamasında Sergen Yalçın, girdabın içinde olduklarını söyledi. Sen de çok doğru bir terim olduğunu söyledin. Beşiktaş, girdapta ama çırpınıyor. Girdaba girdiğin zaman ya biraz akıntıya doğru yüzersin ya da dibe batarsın. Çırpınan bir ekip görüyorum. 1-0'ı koruyamayan, hem teknik kadro hem oyuncularda bir stres var. Sahadaki oyuncularda gereksiz top kaybı var. Yardımlaşma bitmiş. Tamamen bireysel çabalar var." şeklinde konuştu.

Sergen Yalçın'ın oyuncu değişikliklerini eleştiren Uçar, "20 yaşındaki bir çocuk, bugün Beşiktaş'ın en iyisiydi. Bu başlı başına bir tezat. Sahadaki en genç oyuncularından biri en iyisiydi. Diğer tecrübeli oyuncular, kriz oyuncuları, kriz teknik adamı nerede? Bir de Sergen Yalçın'ın 88. dakikadaki oyuncu değişikliklerini anlayamıyorum. Geçen sene de aynı şeyler vardı. Orası yedek kulübesi, bekçi kulübesi değil. Neyi bekliyorsunuz? Maçın bitmesini mi bekliyorsunuz? Maç 1-0 ama kötü gidiyor. İkinci golü atamıyorsun." dedi.

Yalçın'ın maç sonu açıklamalarına değinen Feyyaz Uçar, "Sergen'i çok seviyorum ama tezatlıklar var. 'Oyuncularıma geri çekilin demedik' şeklinde açıklama yapıyor. Sen Ghezzal'ı çıkarıyorsun, Mehmet Topal'ı alıyorsun. Bir de Can'ı çizgiye atıyorsun. Senin bir şey demene gerek yok. Bu hamleyi gören oyuncular, savunma psikolojisine girer." diye konuştu.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI