Friedel ilk hedefini belirledi: 5 isim

Beşiktaş, teknik direktörlük koltuğuna Giovanni van Bronckhorst'u getirdikten sonra Brad Friedel'ı da yönetim kurulu danışmanlığına getirdi.

Beşiktaş'ın Yönetim Kurulu Danışmanı Brad Friedel İlk Hedefini Belirledi: 5 İsim

Beşiktaş, teknik direktörlük koltuğuna Giovanni van Bronckhorst'u getirdikten sonra Brad Friedel'ı da yönetim kurulu danışmanlığına getirdi. ABD'li futbol adamı, öncelikli hedefi olan kadro temizliği için çalışmalara başladı.

Friedel'ın İlk Hedefi 5 İsim

Beşiktaş yönetimi, uluslararası piyasadaki bağlantılarını kullanarak kadronun hızlı bir şekilde yenilenmesinde etkin rol oynayacak olan Brad Friedel'dan ilk etapta hızlı bir şekilde 5 isme kulüp bulmasını istedi.

Beşiktaş'tan 13 Milyon Euro'luk Operasyon

Beşiktaş'ın bu operasyonla en önemli hedefi, yeni transferlere hem yer hem de bütçe açmak. Bu isimler içinde 3.5 milyon Euro kazanan Vincent Aboubakar zirvede yer alırken, Ante Rebic ve Alex-Oxlade Chamberlain 2.5 milyon Euro, Daniel Amartey 1.7 milyon Euro, Valentin Rosier 1.3 milyon Euro ve Jean Onana 1.5 milyon Euro yıllık ücret alıyor. Toplamda 6 ismin yıllık maaş maliyeti ise 13 milyon Euro.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI