Fuat Çimen'den hodri meydan

Beşiktaş Başkan adayı Fuat Çimen mevcut başkan Ahmet Nur Çebi’ye meydan okudu: Birlikte televizyona çıkalım. kongre üyelerine projelirimizi anlatalım. Hodri meydan!

Beşiktaş’ta 29 Mayıs Pazar günü yapılacak Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı'na günler kala hareketli saatler yaşanıyor.

Beşiktaş Başkan adayı Fuat Çimen mevcut başkan Ahmet Nur Çebi’ye meydan okudu: Birlikte televizyona çıkalım. kongre üyelerine projelirimizi anlatalım. Hodri meydan!

Beşiktaş Başkan adayı Fuat Çimen mevcut başkan Ahmet Nur Çebi’ye adeta meydan okudu.

Adaylık sürecinde birçok medya kuruluşundan Ahmet Nur Çebi’nin engellemeleri sonucunda yer almadığını ifade eden Fuat Çimen sosyal medya hesabından çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Çimen twitter’dan, “Ana akım medya engellemeleri devam ediyor.Bir bölüm ana akım medya hemşehricilik talimatı ile ekran ve gazetelerini bana kapattı. Bir kısmı Sn. Ahmet Nur Çebi Bey’in ekranlara çıkmama taktiği ile (benim ekranlara çıkmamam için) eşitlik ilkesine göre ekranlarında bana yer vermiyor.

“İSTEDİĞİN KANALA ÇIKALIM”

Sn. Ahmet Nur Çebi bey’e buradan sesleniyorum. Buyrun kanalı ve moderatörü siz seçin bir canlı yayında sorunları Beşiktaş için kısa, orta ve uzun vadede proje ve finans çözümlerimizi anlatalım. Sonrasında takdir Genel Kurul Üyesi olsun olmasın Beşiktaşlıların olsun. Hodri Meydan!” paylaşımlarıyla Ahmet Nur Çebi’yi ekranlara davet etti.

ÇEBİ SESSİZ KALDI!

Ahmet Nur Çebi'nin Fuat Çimen'in bu çağrısına sessiz kalması dikkat çekti.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI