Gary Medel'den flaş imza

2017-2019 yılları arasında Süper Lig'de Beşiktaş forması giyen ve son olarak Brezilya ekibi Vasco da Gama'da oynayan Gary Medel'in yeni takımı belli oldu.

Beşiktaşlı Eski Futbolcu Gary Medel'in Yeni Adresi Belli Oldu

2017-2019 yılları arasında Süper Lig'de Beşiktaş forması giyen ve son olarak Brezilya ekibi Vasco da Gama'da oynayan Gary Medel'in yeni takımı belli oldu. Şilili yıldız futbolcu, Vasco da Gama'dan ayrılmaya hazırlanıyor ve kariyerinde yeni bir sayfa açmak üzere.

Beşiktaş'tan Sonra Avrupa ve Brezilya

Gary Medel, 2017'de Inter'den Beşiktaş'a transfer olmuş ve Siyah-Beyazlı formayla iki sezon geçirdikten sonra, 2019 yaz transfer döneminde Bologna'ya transfer olarak İtalya'ya geri dönmüştü. Bologna'da dört sezon geçiren Medel, daha sonra Brezilya ekibi Vasco da Gama kadrosuna katılmıştı. Ancak bu süreç çok uzun sürmeyecek gibi görünüyor, çünkü Medel, Güney Amerika'da başka bir takıma transfer olmaya hazırlanıyor.

Çıkış Yaptığı Yere Geri Dönüyor

2009'da Universidad Catolica'dan kiralık olarak Arjantin ekibi Boca Juniors'a katılan Medel, burada gösterdiği performansla Ocak 2011'de Universidad Catolica'dan Sevilla'ya transfer olarak Avrupa futboluna adım atmıştı. Şimdi ise kariyerinde bir dönüm noktası daha yaşayarak Boca Juniors'a geri dönüyor.

Boca Juniors ile Anlaşma Sağlandı

TyC Sports'un haberine göre, Boca Juniors, Gary Medel'i yeniden kadrosuna katmaya hazırlanıyor. Başkan Juan Roman Riquelme ile iyi bir arkadaşlığı olan Medel'in Arjantin ekibine transferi için tüm şartların sağlandığı belirtiliyor. Görüşmelerde kaydedilen aşama ile bir son dakika aksiliği olmazsa, transferin hafta sonuna kadar tamamlanabileceği ifade ediliyor.

FanatikEN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI