Ghezzal ve Salih görüşme odasına

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'ten; Salih Uçan ve Rachid Ghezzal'a özel ilgi...

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Fenerbahçe ile hafta sonu yapılacak karşılaşmada tek hedeflerinin 3 puan olduğunu belirtirken antrenmanlarda futbolcularıyla yakından ilgileniyor

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'ten; Salih Uçan ve Rachid Ghezzal'a özel ilgi... 

Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri’nde son idmanda taktik çalışmaları yaptıran Güneş özellikle Rachid Ghezzal ve Salih Uçan’a üzerinde birebir uygulamalı çalışma yaptırdı.

TEMPO TEMPO TEMPO... 

Siyah beyazlı takımın Fenerbahçe karşısında ofansif ve defansif anlamda çok koşması gerektiğini belirten Güneş futbolcularını buna göre hazırladığını belirtti.

Rakiplerinin zaaflarını bildiklerini dile getiren Güneş Futbol Şube Sorumlusu Emre Kocadağ ile yaptığı sohbette “Fenerbahçe iyi bir kadroya sahip, ligde bize göre şu an daha iyi konumdalar ama tempolu oynarsak kazanma şansımızın yüksek olduğunu düşünüyorum. Millilerimiz döndüğünde 11’i oluşturacağım. Şu ana kadar sakatlık olmaması beni sevindiriyor” dedi.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI