Ghezzal'in yerine Feghouli

Beşiktaş'ta Sportif Direktör Ceyhun Kazancı, sakatlanan Rachid Ghezzal yerine transfer ihtimali olan isimleri Teknik Direktör Şenol Güneş'in önüne koydu. İşte detaylar... (BJK Haber)

Beşiktaş transfer haberleri... Beşiktaş'ta Sportif Direktör Ceyhun Kazancı, sakatlanan Rachid Ghezzal yerine transfer ihtimali olan isimleri Teknik Direktör Şenol Güneş'in önüne koydu. Bu isimlerden Güneş'in dikkatini çeken Sofiane Feghouli oldu. Güneş, Kazancı'ya Cezayirli oyuncunun son durumunu araştırmasını istedi...


Beşiktaş’ta herkes Rachid Ghezzal’ın ne zaman döneceğini merak ediyor…  Tahminler Şubat ayı içerisinde Cezayirli oyuncunun hazır olacağı yönünde. Ancak Dünya Kupası’nın bitmesinden sonra ligler başlayacak. Sezon sonuna kadar bir daha durmayacak.


GÜNEŞ'İN DİKKATİNİ FEGHOULİ ÇEKTİ

Ghezzal’ı hazırlamak için ekstra zamanı olamayacağı için Güneş “ucuz yollu” bir kanat oyun kurucusu istedi.  Sportif direktör Ceyhun Kazancı, Şenol Güneş’in önüne bazı isimler koydu. Güneş ise bir isme dikkat çekti.


GÜNEŞ'TEN KAZANCI'YA FEGHOULİ EMRİ

Galatasaray’la sözleşmesi sona erdikten sonra kendisine takım bulamayan Sofiane Feghouli. Kazancı’ya Feghouli’nin durumunu araştırması talimatı verdi. Eğer sağlık ya da formuyla ilgili bir sıkıntı yoksa sezon sonuna kadar kendisinden yararlanabileceğinden bahsetti. Feghouli’nin son durumuyla ilgili Kazancı araştırmalarına birlikte çalıştığı kişisel koçundan bilgi alarak başladı.

Fotospor

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI