Güvendiği dağlara kar yağdı!

Trabzonspor maçına yetişmek için tüzük tadilini hızlıca yaptıran Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, alınan 3-0’lık mağlubiyet sonrası büyük hayal kırıklığı yaşadı..

Trabzonspor maçına yetişmek için tüzük tadilini hızlıca yaptıran Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, alınan 3-0’lık mağlubiyet sonrası büyük hayal kırıklığı yaşadı, oyuncularının yüzüne dahi bakmadı. Skor sonrası Çebi'nin transfer açıklamaları yeniden gündeme geldi. İşte detaylar…

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, dünkü Tüzük Tadil Genel Kurul Toplantısı’nda Trabzonspor maçında oyuncularının yanında olabilmek için kongre üyelerine, “Tüzük geçene kadar, sonuna kadar burada olmaya devam edeceğiz. Yalnız, özel ricadır, Trabzonspor maçına yetişmek istiyorum. Olabilirse süratle bunu geçirirseniz, takımın yanında olmayı arzu ediyorum. O da bizim için çok önemli” çağrısı yapmıştı.

Çebi tüzük tadilini yaptırdı, Çebi maça yetişti. Tribündeki yerini aldı. Ancak alınan 3-0’lık mağlubiyet şok etkisi yarattı.

Büyük hayal kırıklığını yaşayan Çebi, Trabzon dönüşü sorasında oyuncularının yüzlerine dahi bakmadı.

DURSUN ÖZBEK’E LAF ATMIŞTI

Geçtiğimiz günlerde Çebi, iyi bir transfer dönemi geçirdiklerini ve doğru hamleleri yaptıklarını belirtmiş özellikle Galatasaray’ın transfer harcamalarına yönelik çarpıcı ifadeler kullanarak, “Bizim 5 liraya konuştuğumuz bir futbolcunun başka bir kulüple 10’a anlaşması 3 lira diye açıklanıyorsa burada bir şeyler var demektir. Bunu araştırması gereken kurum Türkiye Futbol Federasyonu’dur. Yarın bir gün çift kontratlar çıkarsa ne olacak?' demişti.

Çebi’nin bu açıklamaları alınan yenilginin ardından yeniden gündeme geldi, yapılan ve yapılmayan transferler tartışması alevlendi. 

Fotospor


EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI