Güzelliği ve performansıyla dikkat çekiyor

Beşiktaş'ın Yıldız Voleybolcusu Hilal Kocakara Güzellik ve Performansıyla Dikkat Çekiyor

Beşiktaş'ın Yıldız Voleybolcusu Hilal Kocakara Güzellik ve Performansıyla Dikkat Çekiyor

Beşiktaş Ceylan Kadın Voleybol Takımı'nın genç yeteneği Hilal Kocakara, hem başarılı performansıyla hem de güzelliğiyle dikkat çekiyor. Hilal Kocakara, Fenerbahçe'den transfer edildi ve kısa sürede takımındaki etkileyici performansıyla öne çıktı.


22 yaşındaki Hilal, 1.81 boyuyla sahadaki etkileyici performansının yanı sıra güzellik konusunda da adından söz ettiriyor. Özellikle son oynanan Fenerbahçe Opet karşılaşmasında sergilediği başarılı performans, Hilal'i voleybolseverlerin radarına aldı.


Sosyal medya hesaplarından paylaştığı fotoğraflarıyla da büyük beğeni toplayan Hilal Kocakara, Zehra Güneş ve Arina Fedorovtseva gibi rakiplerine gözdağı veriyor.

Hilal'in kariyer hedefinin Avrupa ve Milli Takım'da yıldız olmak olduğunu belirtmesi, genç voleybolcunun gelecek planlarına yönelik heyecanını gösteriyor.


Reklam dünyasından gelen tekliflere rağmen yoğun maç programı nedeniyle şu anda bu teklifleri geri çeviren Hilal Kocakara'nın önündeki kariyer basamaklarını voleybol sahnesinde daha da yükseğe taşımak olduğu söyleniyor.


EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI