Hasan Arat: Biz de istiyoruz!

Beşiktaş Başkanı Hasan Arat, TFF'nin Yabancı VAR Kararını Değerlendirdi

Beşiktaş Başkanı Hasan Arat, TFF Kararlarını Değerlendirdi

Beşiktaş Kulübü Başkanı Hasan Arat, Türkiye Futbol Federasyonu'nun (TFF) yabancı Video Yardımcı Hakem (VAR) uygulamasını olumlu karşıladı. Arat, Beşiktaş'ın maçına yabancı VAR atanmamış olmasına rağmen, bir sonraki maçta bu uygulamanın olmasını beklediklerini söyledi.

Yabancı VAR Uygulaması

Hasan Arat, TFF'nin yabancı VAR uygulamasını olumlu karşıladığını belirtti. Ancak, Beşiktaş'ın maçına yabancı VAR atanmamasından dolayı bir sonraki maçta da bu uygulamanın olmasını beklediklerini ifade etti.

TFF Seçimleri ve Demokratik Süreçler

Arat, TFF seçimlerinin öne alınmasını istediklerini ve kulüplerin bu konuda imza toplamaya başladıklarını dile getirdi. Ayrıca, TFF seçimlerinde çok adaylı ve demokratik bir sürecin olması gerektiğini vurguladı.

Performans ve Beklentiler

Başkan Arat, Beşiktaş'ın futbol performansının düzelmesi gerektiğini ve takımın daha iyi bir performans sergilemesi gerektiğini belirtti. Türkiye Kupası'nı kazanmayı hedeflediklerini ve kötü günleri atlatacaklarını söyledi.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI