Hasan Arat'tan yabancı hakem çıkışı

Beşiktaş Başkanı Hasan Arat, kulübün düzenlediği iftar yemeğinin ardından önemli açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş Başkanı Hasan Arat, önemli açıklamalarda bulundu.

Hasan Arat: "Türk Futbol Tarihinin En Tuhaf Dönemi"

Arat, şu ifadelerle Türk futbolunda yaşanan gelişmeleri değerlendirdi: "Son 4 ayda yaşadıklarımız Türk futbol tarihinin en tuhaf dönemidir. Hakem tokatlandı, takım sahadan çekildi, taraftarlar sahaya indi, VAR kayıtları dramatik şekilde açıklandı. Bunlara tepkisiz kalamayız. Hakkımızı aramaya devam edeceğiz."

"Beşiktaş Milli Bir Unsurdur"

Genç yıldız Semih Kılıçsoy'un durumuna da değinen Arat, "Beşiktaş, milli bir unsurdur. Beşiktaş olmadan Türkiye olmaz, Türkiye olmadan Beşiktaş olmaz. Semih Kılıçsoy, kırmızı çizgimizdir. Bir Türk evladı olarak herkesin sahip çıkması gerekir." dedi.

Yabancı Hakem Konusundaki Görüşleri

Arat, Türk futbolunda tartışılan yabancı hakem konusuna da değindi: "Yabancı hakem konusuna sıcak bakılmalı. Biz kavgacı değiliz, yol gösterici taraftayız. Biz, TFF'nin çok adaylı bir seçime gitmesi gerektiğini, kurulların da seçimle gelmesi gerektiğini düşünen taraftayız."

Spor Lisesi Projesi ve Süleyman Seba Anısına

Başkan Arat, Beşiktaş Spor Lisesi projesi için Hüseyin Yücel'in ilk adımı Mayıs'ta atacağını belirtirken, Süleyman Seba'nın anısına vurgu yaparak, "Beşiktaş için övünç kaynağıdır. Biz de Beşiktaş’ı Süleyman Seba gibi yönetmek istiyoruz." açıklamasında bulundu.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI