Hırvatlar, Alman desteğiyle başardı!

Beşiktaş Başkanı Hasan Arat, Türkiye Futbol Federasyonu'nun (TFF) yabancı VAR hakemi atama kararını olumlu bulduklarını belirtti.

Beşiktaş Başkanı Hasan Arat, Yabancı VAR Hakemlerine Destek Verdi

Beşiktaş Başkanı Hasan Arat, Türkiye Futbol Federasyonu'nun (TFF) yabancı VAR hakemi atama kararını olumlu bulduklarını belirtti. Arat, bu uygulamanın benzerinin Alman hakemlerle Hırvatistan'da denendiğini ve başarılı sonuçlar verdiğini ifade etti.

Yabancı VAR Hakemleri ile Rekabet e tam destek 

Arat, Türk futbolunun en büyük sıkıntısının hakemler ve VAR hakemleri olduğunu dile getirdi. Bu konuda Almanya, Fransa, İtalya, İngiltere gibi liglerden yabancı hakemlerin gelmesinin doğru olacağına inandığını vurguladı. Bu adımın rekabeti artıracağını ve sürekliliği sağlayacağını düşündüğünü belirtti.

Beşiktaş'ın Performansı

Başkan Arat, Beşiktaş'ın futbol performansının düzelmesi gerektiğini ve Ziraat Türkiye Kupası'nı kazanmaları gerektiğini ifade etti. Sezonu kupayla bitirmek istediklerini ve futbolcuların bu konuda kararlı olduğunu belirtti.

TFF Seçimleri 

Arat, TFF seçimlerinin öne alınması gerektiğini dile getirdi. Çok adaylı bir genel kurul yapılması gerektiğini savundu ve atamayla değil seçimle gelmeyi vurguladı. Türkiye'nin yaşadığı sıkıntıları aşması ve TFF'nin daha demokratik bir seçime gitmesi gerektiğini söyledi. Beşiktaş camiasının bu seçimlerde aktif olacağını ve öncü olmaya devam edeceğini belirtti.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI