İki Dev Transfer İçin Geri Sayım Başladı

Son dakika Beşiktaş transfer haberi...

Yeni sezonda yer alacakları üç kulvarda başarı hedefleyen Beşiktaş, stoper hattında teknik direktör Sergen Yalçın’ın ısrarla istediği Diego Godin üzerine yoğunlaştı. 35 yaşındaki Uruguaylı stoper için kulübü Cagliari’yle başkanlar seviyesinde bir görüşme gerçekleştiren yönetim, İtalyan kulübünden olumlu yanıt almıştı. Yıllık 4 milyon Euro’luk maaşı sebebiyle Çizme ekibinin bedelsiz olarak göndermeyi kabul ettiği futbolcuya 2 milyon Euro maaş öneren Kartal, oyuncudan yanıt bekliyor.

Son değerlendirme yapıldı...

Forvet transferinde de Diego Costa, Alexandar Mitrovic ve Solomon Rondon konusunda istediği gelişimi kaydedemeyen Siyah-Beyazlılar, son olarak İspanya La Liga ekibi Sevilla’nın Hollandalı golcüsü Luuk de Jong üzerine yoğunlaşmıştı. Tecrübeli futbolcuya da son olarak 2 milyon Euro maaşlı öneride bulunan Kartal, oyuncu cephesinden maaş artırımı talebi almıştı. 2 futbolcu konusunda da son bir değerlendirme yapan idarecilerin, artış yapmama kararı aldığı ifade edildi.

Fanatik 

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI