İki transfere taraftar tepkisi biter!

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi aday olmak için nabız yokluyor. İşte detaylar (BJK Haber)

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi aday olmak için nabız yokluyor. Taraftarın tepkisini ise umursamıyor. Çebi'ye göre kendisi kulübün geleceğini düşünerek yapması gerekeni yaptı. Dahası rüzgarı tersine çevirmenin formülü de belli.

Beşiktaş'ta gündem 17 Aralık'ta yapılacak olağanüstü kongre... Ahmet Nur Çebi'nin inişli/çıkışlı aday olmak fikri. Bir gün "bitti" diyor. Ertesi gün adaylık için "çalışmalar" yaptığı ortaya çıkıyor.

ÇEBİ'YE TARAFTAR TEPKİSİ SORUSU

Başkan Çebi'nin "Benimle yürür müsün?" dediği adaylardan birisi ile yaptığı görüşmeyle ilgili sürpriz bir konuşma gündeme geldi. Buna göre Çebi'nin yönetimine girmeyi teklif ettiği isimlerden birisi, taraftar tepkisini sordu.

TRANSFER VE DERBİ HER ŞEYİ UNUTTURUR

Çebi'nin cevabı ise çok ironikti: İki yıldız transferi ve üst üste 3-5 maç kazanıp bir de derbi galibiyeti geldi mi istifa çağrıları unutulur gider.

TARAFTAR SADECE SAHA SONUÇLARINA BAKAR

Başkan Çebi'ye göre adaylık yolunda en az sorun edilmesi gereken konu taraftar. Başkana göre taraftar sadece saha sonuçlarına bakar. Düzeltilen mali durumla ya da kulübün gelir gider tablosuyla ilgilenmez.

TRİBÜNLERE DEĞİL GERÇEKLERE GÖRE HAREKET ETTİ

Başkan ise taraftar olamaz. Taraftar gibi düşünemez. Kulübün bugününü ve geleceğini düşünmek zorunda. Bir mali yapı oturtmak zorunda. Borçları, nasıl ödeneceğini hesaplamak ona göre yürümek zorunda.

Çebi'ye göre taraftar kendisini saha sonuçları için suçlayabilir ama diğer konularda suçlayamaz. 

Fotospor 

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI