Işık geri dönüyor

Beşiktaş Başkan adayı Serdal Adalı, başkan seçilmesi durumunda birlikte çalışacağı isimleri açıklamaya devam ediyor.

Beşiktaş Başkan adayı Serdal Adalı, başkan seçilmesi durumunda birlikte çalışacağı isimleri açıklamaya devam ediyor. İşte Adalı'nın iletişim ekibinde olacağını duyurduğu o isim;

Serdar Adalı iletişim ekibinde çalışacağı ismi duyurdu

Beşiktaş'ın başkan adayları arasında bulunan Adalı, önceki açıklamalarında sportif direktörlük görevini Mehmet Özdilek'e vereceğini belirten Adalı, şimdi ise iletişim ekibi için düşündüğü ismi duyurdu.

Sky Spor kanalının YouTube programında Hakan Gündoğar ve Batuhan Karadeniz'in sorularını yanıtlayan Adalı, iletişimden sorumlu ismin Candaş Tolga Işık olacağını açıkladı. Özellikle "come to Beşiktaş" kampanyalarıyla bilinen Işık, önceki yönetimde başarılı çalışmalara imza atmıştı.

Adalı, Candaş Tolga Işık'ın kendisine, "Ekibini kurayım, insanları bulayım ama yöneticilik kısmında beni azat et" dediğini belirtti. Ancak Adalı, Işık'ın daha önce görev aldığı süreçlerdeki başarılarına vurgu yaparak, iletişimde onunla devam etmeye karar verdiklerini ifade etti.

Serdal Adalı'nın bu hamlesi, Beşiktaş camiasında ve taraftarlar arasında merak ve heyecan uyandırmış durumda. Yönetimdeki bu isimlerin, Beşiktaş'ın gelecekteki sportif ve iletişim stratejilerini şekillendireceği bekleniyor.

Candaş Tolga Işık'tan açıklama 

Candaş Tolga Işık yaptığı sosyal medya aracılıyla şu açıklamayı yaptı; 

"Hasan Arat da Serdal Adalı da benim camia büyüklerimdir. Her ikisiyle de birbirlerinin bilgisi dahilinde görüştüm. Daha önce de söyledim. Bir daha kulüpte hiçbir görev almayacağım. Ancak talep edilirse kim başkan olursa olsun aklım yettiğince Beşiktaş'ıma her daim destek olurum."

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI