Ismael, Rosier kararını verdi

Rosier, İstanbulspor maçında oyundan çıkarken verdiği tepkinin Valerien Ismael'e karşı olmadığını bildirdi.

Rosier, İstanbulspor maçında oyundan çıkarken verdiği tepkinin Valerien Ismael'e karşı olmadığını bildirdi. Fransız teknik adam, Fenerbahçe derbisinde Fransız sağ bekten vazgeçmeyecek, ilk 11'de şans verecek.

Spor Toto Süper Lig ’in 8. haftasında Beşiktaş evinde Fenerbahçe ile karşılaşacak. 2 Ekim’de Vodafone Park’ta oynanacak derbi öncesinde Beşiktaş Teknik Direktörü Valerien Ismael sağ bek konusunda tercihini yaptı. Siyah-Beyazlılar’ın teknik patronu, Fransız sağ bek oyuncusu Valentin Rosier’den derbide de vazgeçmeyecek.

Rosier, Fenerbahçe derbisinde sahada olacak. Son yapılan toplantıda futbolcunun, İstanbulspor maçında oyundan çıkarken gösterdiği tepkinin Valerien Ismael’e olmadığını ve kazanma hırsı sebebiyle böyle bir davranışta bulunduğunu söylediği öğrenildi.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI