Ismael'den neşter operasyonu

Beşiktaş'ta yeni sezonda taşlar yerinden oynayacak.

Son dakika Beşiktaş haberi! Siyah beyazlı kulüp Ljajic, Douglas, Lens, N’Sakala, Vida, Oğuzhan, Serdar, Atiba, Mehmet Topal, Gökhan Töre ve Larin’le yolları ayırıyor.

Konyaspor maçı sonrası takımındaki bazı isimlerden memnun olmadığınız açık açık dile getiren ve “Beşiktaş ’ta oynamanın ne demek olduğunu bilen futbolculara ihtiyacımız var” ifadesini kullanan Valerien İsmael’in gözden çıkardığı isimler belli oldu.

KARAR VERİLDİ

Siyah beyazlıların deneyimli teknik adamı, Genel Menajer Ceyhun Kazancı ve Futbol Şube Sorumlusu Emre Kocadağ ile yaptığı toplantıda yeni sezonda kadroda kalmasını istemediği futbolcuların listesini verdi ve “Takıma katkısı olmayan hiç bir oyuncuyu istemiyorum” dedi.

Hürriyet'te yer alan habere göre; geçmiş yönetimler tarafından Transfer edilen Ljajic, Douglas, Lens, N’Sakala, Vida, Oğuzhan, Atiba, Mehmet Topal, Gökhan Töre ve Larin’in yanı sıra Serdar’la da yollar ayrılıyor. Can Bozdoğan ve Güven Yalçın ile de görüşme yapılacak, haklarında son kararlar verilecek. 


EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI