İşte Beşiktaş'ın yeni transfer gözdesi

Spor Toto 1’inci Lig ekiplerinden Altay’da forma giyen 16 yaşındaki stoper Efe Sarıkaya, Beşiktaş'ın dikkatini çekti.

Spor Toto 1’inci Lig ekiplerinden Altay’da forma giyen 16 yaşındaki stoper Efe Sarıkaya, Beşiktaş'ın dikkatini çekti.

Siyah-beyazlı formayla profesyonel olarak ilk kez geçen sezon Süper Lig’deki Trabzonspor maçında süre alan ardından Kasımpaşa maçında 90 dakika görev yapan genç savunmacı, bu sezon 1’inci Lig’de 5 karşılaşmada oynadı. Gösterdiği performansla U18 Milli Takımı’na davet edilen Efe’yi; Beşiktaş'ın scout ekiplerinin takip ettiği öğrenildi.

Bu sezon 1’inci Lig’de forma giyen en genç futbolcu olan Efe Sarıkaya için Beşiktaşlı yöneticilerin önümüzdeki günlerde İzmir ekibiyle görüşmeler başlayacağı belirtildi.  

Altay’da futbola başlayan Efe, şubat ayında İzmir temsilcisi ile 2 yıllık profesyonel sözleşme imzaladı. Son dönemde Cenk Özkaçar’ın Fransız ekibi Lyon’a ve Kazımcan Karataş’ın Galatasaray’a satışlarıyla gelir elde eden Altay,  Efe’nin satışından gelecek parayla transfer yasağını kaldırmak istiyor.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI