İşte Bulgaristan'daki iki cevher

Beşiktaş’ın başına geçen Rıza Çalımbay, devre arasında yapılacak transferler için çalışmalara başladı. İşte detaylar (BJK Haber)

Beşiktaş’ın başına geçen Rıza Çalımbay, devre arasında yapılacak transferler için çalışmalara başladı. Listede ilk isimler Ludogorets'in kaptanı Bernard Tekpetey ile Levski takımının stoperi Jose Cordoba.

Rıza Çalımbay'ın Doğu Avrupa futbolunu çok iyi analiz eden bir ekibi var... Birinci yardımcısı Bülent Albayrak her dönemde kimsenin bilip tanımadığı ama Türkiye'ye gelince hemen adapte olan işi çözen oyuncuları bulması dikkat çekici.

Çalımbay ve ekibinin takip altına aldığı liglerden birisi de Bulgaristan... Zaten siyah-beyazlıların çiçeği burnunda hocası da "Bulgaristan'da iki iyi oyuncu bulduk bakacağız değerlendireceğiz" dedi.

Bu oyunculardan birisinin kısa süre önce Fenerbahçe'yi 2-0'la yenen Ludogorets'in kaptanı Bernard Tekpetey ile Levski takımının stoperi Jose Cordoba olduğu iddia edildi.

Schalke görmüş Bundesliga'da oynamış Ganalı Tekpetey, Ludgorets formasıyla bu sezon 25 maçta 10 gol ve 4 asistle oynadı. La Liga'da alt yapı eğitimi alan Panamalı stoper Cordoba ise henüz 22 yaşında. 

Fotospor

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI