İşte Gerçekler... Beşiktaş'ta Mali Durum Can Sıkıyor

Beşiktaş'ta mali durum can sıkıyor... Beşiktaş'ta son dönemde mali durum can sıkarken futbol takımına ödemeler de yapılamıyor. Amatör şubelerde ise ödeme konusunda problem katlanarak büyüyor..

Beşiktaş Yönetimine yakın medya pembe tablo çiziyor ama Beşiktaş'ta perde arkasında yaşananlar can sıkıyor...

Kimse yazamıyor, çizemiyor ama Beşiktaş'ta ciddi tedbirleri alınması gerekiyor. Başkan ve yöneticiler başlarını kuma gömdüler ama Beşiktaş gerçekleri ortada... Teknik Direktör Sergen Yalçın, bu zor günlerde takımı ayakta tutmaya çalışıyor. Çebi ve ekibinin hiçbir plan ve projesi olmadan günü kurtarmaya çalışması Beşiktaşlıları endişelendiriyor. Camianın ön gelen isimleri tedirgin.. Önümüzdeki ay yapılacak Divan Kurulu toplantısında Çebi yönetimine ciddi uyarıların gelmesi bekleniyor. 

İşte Beşiktaş gerçekleri

Beşiktaş'ta son dönemde mali durum can sıkarken futbol takımına ödemeler de yapılamıyor. Amatör şubelerde ise ödeme konusunda problem katlanarak büyüyor..

Siyah Beyazlılar, Teknik Direktör Sergen Yalçın yönetiminde ligde zirvede yer almaya devam ederken mali durum sıkıntı yaratıyor. Futbolculara 3 aydır ödeme yapılamazken en son Antalya maçından önce Başkan Çebi ile futbolcuların maaş ödemelerini konuşmak için toplantı yapmış ve Çebi'den ödemelerin yapılacağı sözünü almışlardı. Ancak ödemelerde gecikmelerin halen devam ettiği ve bu nedenle futbolcuların huzursuz olduğu iddia edildi. Başkan Çebi ile bir görüşme yapan Teknik Direktör Sergen Yalçın'ın Çebi'ye " 3 aydır kimse ödeme almıyor.  Benim param önemli değil ama futbolcuların ödemelerini yapın. Futbolcuların sahanın içinden başka hiç bir şey düşünmemesi lazım" dediği iddia edildi.

Futbolcular huzursuz

Beşiktaş'ta yönetim ile Sergen Yalçın'ın görüşmesinde sorunun çözülmesini isteyen futbolcuların ise huzursuz olduğu ve bir an önce ödemelerin yapılmasını istediği öğrenilirken "Biz sahaya odaklanmak istiyoruz ancak mali konular bizi yoruyor. Pandemi nedeni ile yaşanan durumları biliyoruz ve anlayışla karşılıyoruz ancak bizimde bir hayatımız var. 3 aydır para alamıyoruz. Verilen sözlerde tutulmuyor" diyerek isyan ettikleri iddia edildi. 

Amatörlerde durum daha kötü

Futbol takımında yaşanan 3 aylık maaş gecikmesinin yanında amatör şubelerin daha kötü olduğu ve onlara da aylardır ödeme yapılmadığı öğrenilirken, kulüp personelinde de büyük rahatsızlık olduğu iddia ediliyor. Bazı kulüp çalışanlarının ihtar çekme durumuna geldiği öğrenilirken, gelen haciz dosyalarından bunalan Çebi yönetimi de çareyi kulüp merkezini Nevzat Demir'e taşımakta buldu.

2019 yılı ekim ayında güçlü başkan parolasıyla görevi Fikret Orman'dan devralan Ahmet Nur Çebi ve arkadaşlarının zayıf bir görüntü çizmeleri camianın önde gelen isimlerini tedirgin ediyor. 

Kartalhaber.com 

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun