İzmir'de Fuat Çimen Rüzgarı

Beşiktaş başkan adayı Ege bölgesinde yer alan dernek temsilcileriyle buluştu.

Beşiktaş başkan adayı Ege ve İzmir dernekleriyle buluştu. Çimen ve ekibi, İzmir'deki kongre üyelerine pojelerini anlattı. Yoğun ilginin yaşandığı toplantıda Çimen, Beşiktaş'ın küçülemeyeceğini, yaptıkları görüşmede dünyaca ünlü firmalarla sponsorluk konusunda anlaşma sağladıklarını vurguladı. Geçtiğimiz ay Bayern ve Eintracht Frankfurt kulüpleri başta olmak üzere birçok kulübü ziyaret ettiklerini belirten Çimen, "Beşiktaş dünyaca bilinin bir marka. Dünyanın önde gelen futbol adamlarıyla bir araya geldiğimizde Beşiktaş'a olan sevgi ve saygılarını gözlemledik. Böylesine bir markanın kurumsal ve bilimsel yönetilmeye ihtiyacı var. Biz 20 milyon Beşiktaşlı ile birlikte Beşiktaşsensin hareketine işlevlik kazandıracağız" dedi. 

Çimen, başkan Çebi'nin son günlerde garip açıklamalar yaptığına dikkat çekerek, "Sayın Çebi, görev yaptığı 6.5 senede Beşiktaş'ın hortumlandığını söyleyip duruyor. İnsan bunu söylerken bile utanır. Biz beşiktaş'ın haklarını her platformda koruyacağız. Bizim kavgamız Beşiktaş'ın daha ile olmasıyla, bizim kavgamız Beşiktaş'ın hakkının korunmasıyla ilgili olacak" diye konuştu. 

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI