Juninho adım adım Beşiktaş'a

Juninho Beşiktaş'a Yakınlaşıyor: Transfer Gelişmeleri

Beşiktaş'ın yeni sezon transfer çalışmaları kapsamında, Azerbaycan Premier Ligi'nde başarılı bir performans sergileyen Brezilyalı futbolcu Juninho için önemli adımlar atılıyor.

Juninho'nun Beşiktaş'a Geliyor 

Beşiktaş'ın transfer listesinin üst sıralarında yer alan Juninho, Karabağ'dan Beşiktaş'a transfer olmak üzere. CBC Sports muhabiri Elçin Cafarov'un sorusu üzerine Juninho, transfer tekliflerini menajerinin değerlendirdiğini belirtmişti. Beşiktaş yönetimi, Juninho'nun bu cevabı sonrası resmi girişimlerini hızlandırdı.


Teknik Direktör Gurbanov'un Açıklamaları

Karabağ'ın teknik direktörü Gurban Gurbanov da konuyla ilgili açıklama yaptı. Gurbanov, Juninho'nun Beşiktaş ile ilgili haberler hakkında, "Takımı korumak için çalışacağız. Bazen düşünmediğimiz, oyuncuları tutamayacağımız teklifler oluyor. Juninho yükselen bir yıldız. Bunlar futbolun normal dinamikleri içinde olan gerçekler. Kimsenin önünü de kapatamayız" dedi.


Juninho'nun Müthiş Performansı

Juninho, Portekiz'in Chavez ekibinden 450 bin euro karşılığında transfer olmuş ve Karabağ ile 2026 yılına kadar sözleşme imzalamıştı. Brezilyalı golcü, özellikle UEFA Avrupa Ligi'nde sergilediği etkileyici performansla dikkat çekmişti.

Transferin Detayları ve Beşiktaş'ın Hareket Planı:

27 yaşındaki Brezilyalı golcü, bu sezon oynadığı 43 resmi maçta 23 gol ve 8 asistlik performans gösterdi. Beşiktaş, Juninho'nun transferi için önemli adımlar atmaya devam ederken, takımın yeni sezon hedeflerine katkı sağlaması bekleniyor. 

ASpor 

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI