Kaan Ayhan'a ahlaksız teklif

Beşiktaş'ın transfer listesinde bulunan Kaan Ayhan için şaşırtıcı iddia...

Son dakika transfer haberleri... İtalya Serie A'da Sassuolo forması giyen Kaan Ayhan'a Süper Lig'den bir takımın başkanı tarafından ilginç bir istek geldiği iddia edildi.

Tivibu Spor yorumcusu Gökmen Özcan, Türk takımlarının transfer gündeminde yer alan Kaan Ayhan ile ilgili flaş bir iddiada bulundu.

Süper Lig'den bir takımın kulüp başkanının Kaan'ı transfer etmek için oyuncudan farklı bir istekte bulunduğu öğrenildi.

Yaklaşık 1 ay önce yaşanan bir olayı anlatan Gökmen Özcan, şu ifadeleri kullandı:

"Oyuncunun Almanya'daki evine, ailesinin yanına bir başkan gidiyor. Maddi şartlar ve Sassuolo'nun talepleri soruluyor. O kulüp başkanı da 'Kaan Ayhan Sassuolo'da biraz problem çıkarsın. Ben bu maçta oynamak istemiyorum, hocayla çalışmaktan rahatsızım diyerek yönetime şikayetlerde bulunsun.' diyor. Ortalığı karıştırsın isteniyor." 

'KAAN AYHAN AHLAKSIZ TEKLİFİ KABUL ETMEDİ!'

Sassuolo'nun milli oyuncusu Kaan Ayhan'ın kendisine yapılan teklifi kabul etmediğini dile getiren Özcan,  "Oyuncu cephesi de böyle bir durumun kesinlikle mümkün olmayacağını söylüyor. Oyuncu cephesinden dehşet verici bir şekilde karşılanıyor bu talep. Tabii ki kabul edilmiyor. Türkiye'den biraz yan yollarla çözülmeye çalışılıyor bu transferler ama böyle bir durum söz konusu değil" dedi.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI