Lens'in Avukatından Şok İstek

Jeremain Lens'in menajeri UEFA Kupası priminden de vazgeçmek istemiyor.

Beşiktaş'ta Jeremain Lens'in menajeriyle ayrılık için görüşmelerini sürdürüyor. Jeremain Lens'in menajeri UEFA Kupası priminden de vazgeçmek istemediğini iletti. 

Beşiktaş’ta kadro dışı bırakılan Jeremain Lens’le sözleşmesinin feshedilmesi için görüşmeler sürüyor. Kendisine bu sezon ve gelecek sezon alacağı olan 2 milyon 750 bin euronun 750 bin eurosu teklif edildi. Geride kalan iki sezonda kendisine bonuslarla beraber yaklaşık 5 milyon euro ödendiği (4 milyon 550 bin euro nakit + 500 bin euro 35 maç ve fazlasını oynadığı ayrıca puanlardan gelen prim) hatırlatıldı.

Fotospor'un haberine göre, görüşmeye katlan Jeremain Lens’in avukatı 2 milyon 750 bin euro + 200 bin euroluk bonusun tamamının istediklerini, ancak bu şartlarda oyuncusunun ayrılacağını vurguladı.

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi’yi çıldırtan ise Jeremain Lens’in menajerinin sözleşmede yazan 200 bin Euro'luk UEFA şampiyonluğu priminde ısrarcı olması oldu. Hollandalı oyuncunun menajeri görüşmede, ''Takımınıza güvendiğiniz için sözleşmesine 200 bin euro daha yazdırdınız. Biz Beşiktaş’a inanıyoruz. UEFA’yı alabilirsiniz'' dediği bildirildi.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun